Collection: Products
-
(Retired) Vakra Sheath
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
- $125.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Ace Sheath
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Antique Floral Bottle Carrier
- Regular price
- $220.00
- Regular price
-
- Sale price
- $220.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Apokatana Sheath
- Regular price
- $175.00
- Regular price
-
- Sale price
- $175.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Baby Shark Sheath
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
- $85.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Badger (Black Canvas)
- Regular price
- $385.00
- Regular price
-
- Sale price
- $385.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Badger (Red Curly Mango)
- Regular price
- $385.00
- Regular price
-
- Sale price
- $385.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Belmont Sheath
- Regular price
- $135.00
- Regular price
-
- Sale price
- $135.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bobcat (Osage)
- Regular price
- $330.00
- Regular price
-
- Sale price
- $330.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bush Baby (Black Canvas)
- Regular price
- $320.00
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Bush Baby (Sedona Jute)
- Regular price
- $330.00
- Regular price
-
- Sale price
- $330.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cameroon (Black Canvas)
- Regular price
- $310.00
- Regular price
-
- Sale price
- $310.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Centurion Sheath
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
- $85.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cobra (Sedona Jute)
- Regular price
- $365.00
- Regular price
-
- Sale price
- $365.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Corvus Sheath
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
- $85.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cutlass Sheath
- Regular price
- $160.00
- Regular price
-
- Sale price
- $160.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
D'Cap: Companion Sheath
- Regular price
- $105.00
- Regular price
-
- Sale price
- $105.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
D'Cap: Sabre Sheath
- Regular price
- $165.00
- Regular price
-
- Sale price
- $165.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Diphos Sheath
- Regular price
- $180.00
- Regular price
-
- Sale price
- $180.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Djinn Sheath
- Regular price
- $175.00
- Regular price
-
- Sale price
- $175.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Duece 2 Sheath (Retired)
- Regular price
- $175.00
- Regular price
-
- Sale price
- $175.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Duece 3 Sheath
- Regular price
- $165.00
- Regular price
-
- Sale price
- $165.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
El Choppo Sheath (Retired)
- Regular price
- $130.00
- Regular price
-
- Sale price
- $130.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Falcon (Crimson Maple Burl)
- Regular price
- $370.00
- Regular price
-
- Sale price
- $370.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Felon Sheath
- Regular price
- $115.00
- Regular price
-
- Sale price
- $115.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Fletcher (Black Linen)
- Regular price
- $300.00
- Regular price
-
- Sale price
- $300.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Fletcher (Cranberry Linen)
- Regular price
- $330.00
- Regular price
-
- Sale price
- $330.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Gourami (Juniper Burlap)
- Regular price
- $320.00
- Regular price
-
- Sale price
- $320.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Guppy (Butterscotch Paper)
- Regular price
- $300.00
- Regular price
-
- Sale price
- $300.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
H-Carry Sheath
- Regular price
- $65.00
- Regular price
-
- Sale price
- $65.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Hellion Sheath
- Regular price
- $150.00
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Page 1 of 3
- Next page